Prodej bytů – Šaffova 66

V roce 2021 se naše společnost Poličská stavební rozhodla převzít od majitele objektu Šaffova 66 v Poličce projekt a následnou rekonstrukci pod názvem: Bytový dům Šaffova 66, Polička – 7 bytových jednotek.

Rekonstrukce objektu byla v roce 2021 zahájena. V průběhu realizace byly odkryty některé nepřístupné konstrukce a po zjištění, že značná část stávajících zdí a stropů je ekonomicky neopravitelná a pro budoucí použití nepříliš vhodná, bylo rozhodnuto o přepracování projektu tak, že bude zachován účel projektu, tedy vznikne 7 bytových jednotek, ale stropní konstrukce a většina stěn bude provedena nově. Byty tak budou pro nové majitele vybudovány v daleko vyšší kvalitě.

V současnosti probíhají jak stavební práce, tak i práce na dopracování projektové dokumentace. Pro zájemce o koupi nových bytů jsou zpřístupněny informace z původního projektu. Po zpracování všech změn bude provedena aktualizace informací a rovněž bude web doplněn i o standardy.

  • Změna projektové dokumentace 4.Q 2022.
  • Upřesněných technických informací a parametrů bytových jednotek pro zájemce o koupi 1.Q 2023.
  • Informace o způsobu prodeje, cenách bytů termínech podpisů rezervačních a kupních smluv 1.Q 2023.
  • Dokončení rekonstrukce objektu 2.Q 2023.
  • Dopracování veškeré dokumentace a kolaudace 3.Q 2023.
  • Prodej a předání bytů 3.Q 2023.
Dispozice bytů

Máte zájem?

Napište nám nebo rovnou volejte. Rádi s vámi vše nezávazně probereme, ukážeme a vysvětlíme.

  Kliknutím na tlačítko "Odeslat", souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů.

  Společnost Poličská stavební s.r.o. si vyhrazuje právo na změny. Veškeré materiály a informace jsou pouze orientační. V případě dotazů nebo nejasností nás můžete kontaktovat na emailu f.kucera@policskastavebni.cz nebo na telefonu 733 176 369