Zemní práce

Zemní práce provádíme vlastními kolovými a pásovými rypadly. Disponujeme také kloubovou pracovní plošinou a technikou pro vnitřní a omezené prostory. Veškeré práce provádí kvalifikovaná a proškolená obsluha.

Co všechno provádíme?
  • Zemní práce při výstavbě základů, bazénů, jímek a výkopů.
  • Práce s hydraulickým kladivem a hydraulicky ovládanou svahovou lžící.
  • Odvoz sutí, štěrku zeminy a ostatních materiálů.
  • Pronájem kontejnerů různých velikostí a typů.
  • Doprava stavebního materiálu.
  • Separace a třídění zemin speciální lopatou.
CAT TH 414

Teleskopický manipulátor CAT TH 414 v sobě spojuje několik specifických strojů. Díky lopatě je možné betonování věnců a doprava materiálu až do výšky 14 metrů. Paletizační vidle využíváme ke skládání a zvedání materiálu či montáží na výškových stavbách. Hák s karabinou má hlavní využití při zdvihání břemene, stavění sloupů a ukládání vazníků na střechu. Koš je pak určený na zdvihání osob na montážích.

JCB 3CX

Disponujeme 2 kusy rypadlo-nakladačů JCB 3 CX. Jedná se o všestranně použitelné vysoce výkonné a univerzální stavební stroje, které dokáží obstarat téměř veškeré stavební práce.

CAT 906 H

Zemní práce provádíme také kompaktním kolovým nakladačem CAT 906 H, který vyniká svojí obratností a vysokou efektivitou práce. K tomuto nakladači využíváme, krom paletizačních vidlí, také hydraulicky ovládanou lopatu.

CAT 304 C CR

Pásové rypadlo CAT 304 C CR o váze 4 tuny patří mezi naše nejvybavenější a nejpoužívanější stroje. Díky se své váze se stále jedná o kompaktní ale plnohodnotný stroj. Pro provádění prací využíváme zubové lžíce o rozměru o šíři 30,45,60 cm a dále svahovou hydraulicky naklápěcí lžíci o šíři 150 cm. Ve výbavě také nechybí sbíjecí kladivo pro bourací práce.

Gehl 4625

Díky bezkonkurenčnímu poloměru otáčení nachází smykový nakladač Gehl nejlepší uplatnění při práci v omezených prostorách při zachování vysoké nakládací síly a výšky zdvihu 2,46 metru.

Kubota K008

Naše nejmenší minirýpadlo pro rychlé a pohodlné nasazení uvnitř budov, ve výkopech a v jiných těsných prostorách.

Máte zájem?

Napište nám nebo rovnou volejte. Rádi s vámi vše nezávazně probereme, navrhneme řešení a určíme cenu.

    Kliknutím na tlačítko "Odeslat", souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů.