Prodej skladového prostoru 1 860 m²

Nabízíme vám ke koupi zavedený areál na ploše 11647 m² vhodný pro obchod, výrobu a skladování v okrajové části obce Banín. Součástí areálu jsou tři samostatně stojící haly včetně venkovního prostranství a příjezdu po vlastním pozemku.

12 900 000 Kč

Hala I. (zast. plocha: 886 m², rozměry haly cca: 73×12 m, modrá fasáda) je napojena na elektřinu (příkon 2x40A, v trafu rezerva cca 250 kVA) a veřejný vodovod, odpady jsou svedeny do jímky na vývoz. Hala I. se skládá ze tří částí vhodné pro výrobu, které jsou mezi sebou propojené, dále ze zázemí pro administrativu a sociálního zázemí (kuchyňky, koupelny se sprch. koutem, samostatného WC), kotelny (hala I. je vytápěna kotlem na tuhá paliva vyjma dvou výrobních částí).

  • Hala II. (zast. plocha: 644 m², rozměry haly cca: 41×15 m) je nezateplená, má ocelovou nosnou konstrukci, drátkobetonovou podlahu, 3x posuvná vrata a přípojku na elektřinu. Přestože hala II. v současné době slouží ke skladování, má potenciál haly výrobní.

    Hala III. (zast. plocha: 330 m², rozměry haly cca: 23×12 m) je ve shodném provedení jako hala II., uvnitř je však pevně rozdělena na dva prostory, samostatně přístupné posuvnými vraty zvenčí. Na vyžádání Vám zašleme půdorysy s technickými parametry hal. Možnost prodeje areálu jako celku nebo po částech ve shodný čas. Areál je dle Územního plánu začleněn do plochy VS – plocha výrobní smíšená. Výhodná poloha areálu na okraji obce mezi městy Svitavy – Brno.

Celková cena

12 900 000 Kč

Stavba

Cihlová

Stav objektu

Po rekonstrukci

Rok rekonstrukce

2014

Umístění objektu

Okraj obce

Typ domu

Přízemní

Podlaží

1

Užitná plocha

1860 m2

Plocha zahrady

9787 m2

Voda

Dálkový vodovod

Topení

Ústřední tuhá paliva

Odpad

Jímka

Elektřina

230 V, 400 V

Komunikace

Štěrková

Energetická náročnost budovy

Třída G – Mimořádně nehospodárná

Vybavení

Částečně

Bezbariérový

Ano

Výtah

Ne

Galerie fotek