Chytrý domov

Flexibilní kostka Hörmann Homee systému „Smart Home“ nabízí jednoduchou obsluhu garážových vrat, vjezdových bran, dveřních zámků, pohonů dveří a dalších zařízení přes mobilní aplikaci.

Hörmann homee

Centralizované ovládání pohonů vrat a dveří

Pomocí centrály Hörmann homee pro chytrý domov můžete své pohony vrat a dveří ovládat zcela pohodlně přes aplikaci nebo hlasem – z jakéhokoliv místa na světe a v jakoukoliv denní či noční dobu. Navíc je centrála Hörmann homee kompatibilní s dalšími systémy pro chytrý domov a lze ji rozšířit o doplňkové technologie dálkového ovládaní, takže za pomoci jediného systému pak můžete ovládat nejen svá vrata a dveře, ale i další zařízení u Vás doma, například vytápění nebo osvětlení.

Bílá základní kostka Hörmann homee Brain Cube je centrální jednotkou systému a je vybavena vlastním Wi-Fi připojením a certifikovaným systémem dálkového ovládání Hörmann BiSecur. Lze s ní dálkově ovládat pohony vrat a dveří Hörmann a další zařízení a zjišťovat jejich stav.

Vaše centrála Hörmann pro chytrý domov

  • Komfortní obsluha pomocí aplikace nebo hlasového ovládání.
  • Kompatibilní s dalšími systémy pro chytrý domov.
  • Lze ji rozšířit o doplňkové technologie dálkového ovládání.
Princip homee

Bílá základní kostka Hörmann homee Brain Cube je centrální jednotkou našeho systému pro chytrý domov. Je standardně vybavena vlastním Wi-Fi připojením s astrofunkcí pro předpověď počasí a funkcí hodin a kalendáře. Rovněž standardně integrovaná technologie dálkového ovládání Hörmann BiSecur umožňuje bezpečné ovládání a zjišťování stavu pohonů vrat a dveří Hörmann i dalších zařízení, která jsou k systému připojená přes dálkový přijímač BiSecur.

Snadné ovládání pomocí chytrého telefonu nebo tabletu

Ovládání je možné pomocí bezplatné aplikace Hörmann homee nainstalované na chytrém telefonu nebo tabletu (pro iOS a Android) nebo pomocí webové aplikace přes počítač. I hlasové ovládání prostřednictvím služeb Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri je možné. Přitom se můžete individuálně rozhodnout, jestli chcete centrálu Hörmann homee se všemi funkcemi využívat ve veřejné síti, nebo jako uzavřený systém v rámci své domácí sítě.

Kompatibilita a rozsáhlé možnosti ovládání

Chytrý domov Vám má usnadnit život. Proto je Hörmann homee kompatibilní s dalšími systémy pro chytrý domov, například se systémem Homematic, a lze jej doplňkovými kostkami flexibilně rozšířit o další technologie dálkového ovládaní, například ZigBee, Z-Wave a EnOcean. Systém Hörmann homee tak propojí nejrůznější zařízení různých výrobců i systémy pro chytrý domov a učiní Váš domov komfortní, bezpečný a trvale udržitelný.

Pomocí centrály Hörmann pro chytrý domov můžete ovládat svá vrata a dveře, kamery, poplašná zařízení, detektory kouře a pohybu, osvětlení, vytápění a mnohem víc – individuálně přesně podle potřeby, a to pouze jedním systémem a jednou aplikací.

Chytrá obsluha Vašich vrat a dveří

Se systémem Hörmann homee nejen že můžete svá vrata a dveře propojovat s jinými zařízeními u Vás doma a zcela pohodlně je ovládat, ale můžete i zjišťovat jejich stav. Tak lze například v jakoukoliv denní či noční dobu a z jakéhokoliv místa na světe zkontrolovat, jestli jsou Vaše garážová vrata a domovní dveře otevřené, nebo zavřené. Navíc lze prostřednictvím dálkového přijímače Hörmann BiSecur připojovat k systému přes zásuvku jednoduše další elektrospotřebiče, jako světla nebo kávovar.

Hörmann homee je kompatibilní se všemi pohony vrat a dveří s dálkovým ovládáním BiSecur a nahrazuje bránu Hörmann BiSecur a aplikaci BiSecur.

Naprostá bezpečnost – nezáleží na tom, kdy a kde

Když je Vaše centrála Hörmann homee připojená k veřejné síti, máte svá vrata, dveře a další připojená zařízení neustále plně pod kontrolou – nezáleží na tom, co je právě za čas a jestli jste v kanceláři, doma, nebo na dovolené.

Když je Vaše centrála Hörmann homee připojená k veřejné síti, máte svá vrata, dveře a další připojená zařízení neustále plně pod kontrolou – nezáleží na tom, co je právě za čas a jestli jste v kanceláři, doma, nebo na dovolené.

Centrála Hörmann pro chytrý domov Vám dá pocit bezpečí a v případě potřeby Vás bude notifikačními zprávami informovat o tom, že máte ještě otevřené domovní dveře nebo že detektor kouře nebo pohybu vydal výstražné hlášení.

Komfort pro váš domov – tak individuální jako vy

Učiňte svůj domov mimořádně komfortní s aplikací Hörmann homee a vytvořte si individuální scénáře, takzvané homeegramy.

Váš popracovní večer by mohl například vypadat tak, že zcela bezstarostně přijedete domů, Vaše vjezdová brána a garážová vrata se otevřou, rozsvítí se venkovní osvětlení a jakmile za Vámi zapadnou domovní dveře do zámku, automaticky se zamknou.