Multifunkční průmyslové dveře

V nabídce máme protipožární, posuvná, zvedací a křídlová vrata i dveře.

Ocelové protipožární uzávěry H3 OD jsou zkonstruovány podle evropských požadavků v oblasti požární ochrany, přizpůsobeny budoucí výrobkové normě EN 16034 a testovány podle norem DIN 4102 a EN 1634. To znamená, že výrobkové normy po implementaci nahradí schválení specifická pro danou zemi. Pro projektování protipožárních uzávěrů pak platí již jen tato evropská norma a případně požadavky specifické pro danou zemi.

Protipožární a kouřotěsné dveře

Škody způsobené kouřem a požárem mohou mít fatální, životu nebezpečné následky. O to důležitější je bezpečné vybavení protipožárními a kouřotěsnými dveřmi. Je dobře, že se můžete spolehnout na testované a stavebními úřady schválené protipožární a kouřotěsné dveře Hörmann.

Protihlukové dveře

Hluk nejen snižuje schopnost koncentrace, ale může vyvolat i stres a způsobit trvalé onemocnění. Proto je důležité hluk co nejlépe zadržet tam, kde vzniká. Protihlukové dveře Hörmann k tomu svými hodnotami zvukové izolace až 61 dB rozhodujícím způsobem přispívají.

Bezpečnostní dveře

Bezpečnost má přednost! Dveře bránící vloupání od firmy Hörmann jsou od roku 1999 testovány a certifikovány podle evropských norem ENV 1627 až 1630. Dvoukřídlé bezpečnostní dveře s třídou odolnosti RC 3 a kompletní panikovou funkcí podle EN 1125 vaše nouzové východy spolehlivě zabezpečí proti pokusům o vloupání.

Multifukční dveře

Pro sklad nebo kancelář, pro vnitřní nebo venkovní použití, se speciální výbavou nebo bez ní – rozsáhlý program multifunkčních dveří Hörmann splňuje nejrůznější požadavky.