Rodinný dům na klíč

Postavíme vám vysněný domov s kompletním servisem na klíč. Dům bude energeticky úsporný a spolehlivý – nabízíme až 5 let záruku.

Co vše zařídíme?

Výběr vhodného pozemku

Nemáte ještě koupený pozemek? Moc rádi vám s výběrem pomůžeme a zároveň dohlédneme, abyste nekoupili pozemek, kde nelze stavět – v praxi se to občas stává. Naše firma má skvělý přehled a zároveň disponujeme i vlastními pozemky, kde vám domek rádi postavíme.

Návrh domu

Máte konkrétní představu? Naši projektanti vyslyší každé vaše přání se zohledněním k poměru finanční náročnosti a k výsledné užitné hodnotě. Vždy se vám snažíme vyjít vstříc. Při speciálních požadavcích úzce spolupracujeme se špičkovými externími architekty. Výsledkem je přesný návrh a vizualizace domu.

Vyřízení stavebního povolení

Chápeme, že jednání s úřady může být dost vyčerpávající a zdlouhavé. Díky mnohaleté praxi máme vybudované vztahy, víme správnou posloupnost jednání a tak dokážeme všechna povolení vyřídit za vás. Výsledkem je zařízení veškeré dokumentace až o 50% rychleji, než udělá běžný člověk.

Hrubá stavba

Jakmile je vše schváleno, tak se pouštíme do hrubé stavby, dodávky elektroinstalace, položení střechy a všech dalších komponent.

Energetická stránka domu

Velmi podrobně vám spočítáme a vysvětlíme možné způsoby vytápění a energetické bilance domu. Následně vám topný systém zařídíme, včetně energetického průkazu budovy. Naším cílem se šetřit klientům finance a hledat možné úspory.

Jak to celé probíhá?

Na úvodní schůzce si vyslechneme vaše představy, potřeby, přání a případně se podíváme na váš architektonický návrh (pokud nějaký máte). Následně představíme požadovaná řešení v domech, které jsme již realizovali. V případě specifických požadavků je implementujeme ve zcela novém projektu. U vnitřních součástí stavby (okna, dveře, kuchyň atd) vám nabídneme širokou škálu katalogů a vizualizací, ze kterých si můžete dům libovolně nakonfigurovat. V případě, že si nevyberete, tak můžete přijít i s vlastním dodavatelem, jehož produkty vám do domu nainstalujeme. Ke každému projektu vám uděláme vizualizaci exteriéru i interiéru.

Realizace

Za ty roky jsme toho postavili opravdu hodně. Prohlédněte si všechny stavby.

Novostavba rodinného domu
2021, Česká Třebová

Výstavba šesti rodinných domů
2019 – 2021, Pomezí

Novostavba rodinného domu
2019, Polička

Často kladené dotazy

  • Jakmile získáme stavební povolení, tak jsme schopni stavbu na klíč dokončit do jednoho roku. Díky zázemí stabilní společnosti a týmu profesionálů si datem dokončení stojíme.

  • Platební podmínky stanovujeme individuálně na základě potřeb klienta – vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc. Dotace a lepší podmínky hypoték bohužel nezajišťujeme.

  • Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět, jelikož je cena závislá na mnoho faktorech. Jakmile nám sdělíte vaší představu, tak vám dokážeme dát předběžný odhad ceny. Finální cenu pak přesně určíme dle projektu.

  • Stavíme jak klasické zděné domy, tak i domy montované. Při stavbě využíváme pouze certifikované a moderní materiály, které nejen, že vydrží opravdu dlouho, ale zároveň mají i skvělé termoizolační vlastnosti. Výsledkem je tak opravdu kvalitní stavba, do které nezatéká a která je velmi úsporná.

Máte zájem?

Napište nám nebo rovnou volejte. Rádi s vámi vše nezávazně probereme, navrhneme řešení a určíme cenu.

    Kliknutím na tlačítko "Odeslat", souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů.