Výroba oplocení

Vyrábíme na zakázku oplocení z různých materiálů pro novostavby i pro průmyslové použití.

Kované ploty

Kované ploty jsou vhodné tam, kde chceme, aby oplocení zcela nezakrylo dům či zahradu, ale naopak třeba zdůraznilo určité detaily jako je provedení domu a zahrady samotné. Zároveň, vzhledem k použití plných ocelových prvků s úpravou žárový zinek + například povrchová úprava, poskytují oplocení s obrovskou životností.

Plastové ploty

Plastové typy oplocení jsou většinou kombinace ocelových  konstrukcí a plastových profilů různých provedení . Velkou výhodou, proč právě plastový plot, je přirozený vzhled dřeva spojený s dlouhou životností a téměř bezúdržbovým povrchem.

Hliníkové ploty

Hliníkové oplocení je velmi žádané vzhledem k variabilitě profilů a hlavně  kvůli vysoké životnosti. Pomocí hliníkových profilů lze docílit naprosto neprůhledného oplocení, což ocení zejména lidé kladoucí důraz na své soukromí.

Tahokov a děrované plechy

Dalším oblíbeným typem plotové výplně je tahokov nebo děrované plechy. Tento druh výplně je velmi oblíbený pro velice elegantní a líbivý vzhled. V nabídce máme velké množství typů, provedení velkoformátových plechů i různých materiálů (nerez , hliník nebo klasický plech ). V nabídce naleznete také plné plechy s různým prolisem 3D.

Poptat oplocení

Vyplňte nám prosím formulář, obratem se vám ozveme.