Dveře pro novostavby

Také v oblasti dveří patří firma Hörmann k předním dodavatelům. Nabízí kompletní škálu dveří od cenově výhodných základních ocelových dveří, až po luxusní bytové a vchodové dveře mnoha typů. V nabídce jsou také interiérové dveře s jedinečným povrchem Duradecor.

Dveře podle vašich přání

Objevte silnou čtveřici domovních dveří od evropského výrobce č. 1. Každé z nich vyhoví vašim individuálním požadavkům na kvalitní a moderní domovní dveře. A všechny spojuje prověřená kvalita od firmy Hörmann!

Všechny motivy najdete v katalogu
Prémiová řada: ThermoCarbon

Náš nejlepší reprezentant v tepelné izolaci a nejlepší produkt bezpečnostní třídy mezi hliníkovými domovními dveřmi. Exceluje hodnotami UD až cca 0,47 W/(m²·K) a vynikající standardně bezpečnostní výbavou RC 3 s 9bodovým zamykáním. Nadchnou vás i high-tech profilem křídla z hybridního materiálu z uhlíkových a skelných vláken.

Nejoblíbenější motivy

Motiv 860

Motiv 308

Motiv 680

Motiv 305

Motiv 686

Motiv 310

Motiv 300

Motiv 302

Motiv 306

Designová třída: ThermoPlan Hybrid

Pokud si potrpíte na mimořádně elegantní vzhled dveří, je pro vás ThermoPlan Hybrid to pravé. Přesvědčivý je plynulý přechod mezi dveřním křídlem a rámem dveří na vnitřní i vnější straně. Další předností je velká pevnost křídla, kterou poskytuje práškově povlakovaný plech z ušlechtilé oceli.

Nejoblíbenější motivy

Motiv 189

Motiv 502

Motiv 503

Motiv 504

Motiv 505

Motiv 872

Extratřída: ThermoSafe Hybrid

Zvlášť vysokou tepelnou izolaci zajišťuje hliníkový dveřní rám 80 mm s přerušeným tepelným mostem. Dveře jsou standardně vybaveny 5násobným bezpečnostním zámkem v bezpečnostní třídě RC 4 u dveří bez prosklení a ve třídě RC 3 u dveří s prosklením. Předností modelů ThermoSafe Hybrid je práškově povlakovaný plech z ušlechtilé oceli, který se i při velkých rozdílech teploty vyznačuje vysokou tepelnou stabilitou.

Nejoblíbenější motivy

Motiv 524

Motiv 551

Motiv 583

Motiv 693

Motiv 797

Motiv 777

Motiv 832

Motiv 862

Vyšší třída: ThermoSafe

Tento typ dveří poskytuje zvláště vysokou tepelnou izolaci díky hliníkovému rámu dveří s tloušťkou 80 mm a přerušeným tepelným mostem. Standardem je bezpečnostní výbava RC 3 s 5bodovým bezpečnostním zámkem a výběr více než 70 motivů: To jsou jen některé ze špičkových vlastností našich domovních dveří ThermoSafe.

Nejoblíbenější motivy

Motiv 504

Motiv 502

Motiv 860

Motiv 503

Motiv 505

Motiv 867

Motiv 501

Motiv 686

Motiv 871

Střední třída: Thermo65

Domovní dveře Thermo65 s ocelovým dveřním křídlem a hliníkovou zárubní nabízejí dobré hodnoty tepelné izolace a díky 5bodovému bezpečnostnímu zámku poskytují vysokou ochranu proti vloupání. Další předností dveří Thermo65 je také velmi dobrý poměr cena / výkon.

Nejoblíbenější motivy

Motiv 010, vzhled 461

Motiv 010, vzhled 460

Motiv 600

Motiv 700

Motiv 010

Motiv 015

Motiv 850

Motiv 900

Motiv 810

Motiv 800

Motiv 410

Motiv 430

Komfortní třída: TopComfort

Přejete si prosvětlený domovní vchod se skleněnými domovními dveřmi, které poskytují dobrou tepelnou izolaci a vysokou bezpečnost? Pak jsou naše domovní dveře TopComfort přesně ty pravé. Vyberte si svého favorita z 9 designových prosklení a celé řady ornamentálních skel.

Nejoblíbenější motivy

Motiv 100

Motiv 101

Motiv 100, MG 111

Motiv 100, MG 114

Motiv 100, MG 115

Motiv 100, MG 112

Motiv 100, MG 113

Motiv 100, MG 116

Motiv 100, MG 117

Ocelové vchodové dveře v osvědčené značkové kvalitě

Díky velmi dobrým hodnotám tepelné izolace, spolehlivé bezpečnostní výbavě, široké paletě designových motivů a atraktivnímu poměru cena/výkon domovních dveří Thermo65 a vchodových dveří Thermo46 společnosti Hörmann se ve svém domě budete cítit dobře.

Všechny motivy najdete v katalogu
Thermo65

Elegantní a bezpečný vstup do vašeho domova

Pokud chcete vstup do svého domu vybavit kvalitními a vzhledově zajímavými dveřmi, pak jsou vchodové dveře Thermo65 tou správnou volbou.

Celoplošné ocelové dveřní křídlo o tloušťce 65 mm s výplní z polyuretanové pěny a s uvnitř uloženým profilem křídla z kompozitního materiálu zajišťují, že veškerý chlad zůstane za dveřmi a vy si můžete bezstarostně užívat tepla domova. Takové jsou dveře Thermo 65 s ochrannými parametry s hodnotou UD až 0,87 W/(m²·K).

Pro pocit bezpečí jsou dveře standardně vybaveny spolehlivým 5bodovým bezpečnostním zámkem. Pro ještě větší ochranu můžete Motivy Thermo65 doplnit bezpečnostní výbavou RC 2.

Aby vchodové dveře Thermo65 maximálně odpovídaly vašim potřebám a charakteru vašeho domu, vyberte si ze 13 atraktivních variant, 16 cenově zvýhodněných barev a 5 dekorů Decograin.

Nejoblíbenější motivy

Motiv 010, vzhled 461

Motiv 010, vzhled 460

Motiv 600

Motiv 700

Motiv 010

Motiv 015

Motiv 850

Motiv 900

Motiv 800

Thermo46

Zaujmou na první pohled

Dveře Thermo46 vám nabízejí vše, čím se dobré vchodové dveře vyznačují. S hodnotami UD až 1,1 W/(m²·K) poskytují velmi dobrou tepelnou izolaci a díky standardnímu 5bodovému bezpečnostnímu zámku jsou ideálně vybavené také z hlediska bezpečnosti. Abyste se doma cítili ještě bezpečněji, nabízíme některé typy také s bezpečnostní výbavou RC 2.

Ať se vám hodí moderní nebo klasické, svého favorita si můžete vybrat hned ze 13 dveřních variant. Pomocí barev, prosklení, bočních dílů a horních světlíků upravíte dveře Hörmann zcela podle svých představ a individuálních potřeb.

Nejoblíbenější motivy

Motiv 010

Motiv 700

Motiv 015

Motiv 020

Motiv 900

Motiv 400

Objevte nový pocit pohodlí

S interiérovými dveřmi od firmy Hörmann získáte bez přehánění „dveře na celý život“. Léty prověřená kvalita vám přináší výrobek s dlouhou životností.

Ať už klasické, nebo moderní, bílé lakované, nebo bukové, se skleněnými prvky, nebo aplikacemi z ušlechtilé oceli – Hörmann vám nabízí přesně ty pravé interiérové ​​​​dveře, které se hodí k vám i vašemu domovu.

Všechny motivy najdete v katalogu
Baseline

Jednoduché, elegantní a nadčasové

Přejeďte si pro svůj domov nadčasové elegantní vnitřní dveře s příjemným designem? Pak jsou tou volbou modely dveří BaseLine. Celoplošné dveřní křídlo v bezfalcovém nebo polodrážkovém provedení – kombinované s povrchem podle vaší volby – nejlépe ladí se stylem vašeho domova. Vytvoříte tak útulnou atmosféru, která nabídne k odpočinku.

Všechny dřevěné vnitřní dveře řady BaseLine dodáváme se čtyřmi kvalitními povrchy:

Duradecor hladký – zvlášť odolný proti nárazům ve 2 barvách a 6 dekorech
Duradecor Struktur – přírodní charakter v 10 dřevěných dekorech
Dřevěná dýha – 14 jedinečných dýhových povrchů
Lak – exkluzivní provedení ve 4 barvách nebo výběr z barevné škály RAL

Nejoblíbenější motivy

Strukturovaný Duradecor, kartáčovaná bílá

Lak v čistě bílé RAL 9010

Lak v dopravní bílé RAL 9016

Duradecor, francouzský buk

Dřevěná javorová dýha

Duradecor, kanadský javor

Designline Concepto

Koncepce 4 × 4: DesignLine Concepto

Řada ConceptLine nabízí individuální řešení interiéru vašeho domova. Libovolně zkombinujte povrchy Ultramat, Břidlice a Plátno s barvami dopravní bílá, světle šedá, antracitová šedá a hnědošedá. Okouzlí vás svou kvalitou, snadnou údržbou a minimalistickým designem.

Ultramat

  • sametově hebký na dotek povrch
  • Duradecor s vysokou odolností proti nárazům
  • potisk snižuje znečištění povrchu a ulpívání otisků prstů
  • umožňuje malování křídou

Břidlice

  • s reliéfovou strukturou
  • kontrast matu a lesku
  • odolný proti namáhání

Plátno

  • jemná, přirozeně vyhlížející struktura
  • povrch Duradecor s vysokou odolností proti nárazům

Nejoblíbenější motivy

Duradecor, Břidlice antracitová šedá RAL 7016

Duradecor, Ultramat dopravní bílá RAL 9016

Duradecor, Břidlice dopravní bílá RAL 9016

Duradecor, Ultramat světle šedá RAL 7035

Duradecor, Břidlice světle šedá RAL 7035

Designline

Objevte dveře svých snů: DesignLine

Díky DesignLine si splníte své vlastní sny o dveřích. Ať už stylové prvky typu aplikací z ušlechtilé oceli, hluboké ozdobné drážky nebo moderní kombinace dřeva a skla, dřevěná dýha, nebo barva – DesignLine vám nabízí celou řadu moderních dveřních motivů.

Interiérové dveře DesignLine se dodávají v různých provedeních.

Stripe – s vyfrézovanými drážkami
Groove – s hlubokými ozdobnými drážkami
Steel – s povrchovými aplikacemi
Plain – se zapuštěnými aplikacemi
Rail – kombinace dřeva a skla sladěné s motivy dřevěných dveří DesignLine
Pure – se zapuštěným, přímým skleněným prvkem po celé výšce dveřního křídla

Nejoblíbenější motivy

Stripe 15

Groove 89

Steel 27

Rail 1

Rail 2

Rail 2

Classicline

Pro příznivce klasiky a elegance

Máte rádi nadčasovou klasiku? Pak jsou naše klasické motivy DesignLine přesně to právě pro vás. Pro perfektní styl venkovského domu vybírejte dveře řady DesignLine.

Všechny motivy této řady se vyznačují řemeslnými detaily v nejlepší truhlářské kvalitě: luxusní dveře Georgia s vloženou profilovanou lištou, motivy Carolina s vylisovaným profilováním, nové motivy Montana s kvalitně vypracovaným rámem a nové motivy Kontura s profily s frézovanými detaily.

Nejoblíbenější motivy

Montana 5

Kontura 3

Georgia 2

Glassline

Pro přátelskou atmosféru: celoskleněné dveře

Skleněné dveře jsou nejen elegantní a vkusné, ale zároveň otevřou a zpříjemní váš domov a každému prostoru dodají zcela zvláštní kouzlo. Objevte celoskleněné dveře, které jsou pro vás nejvhodnější. Ať už jako křídlové s dřevěnou zárubní, nebo jako posuvné dveře.

Nejoblíbenější motivy

Corbus

Milton

Privat

Pro každý prostor ty správné funkční dveře

Ať už dokončujete novostavbu nebo jste se rozhodli rekonstruovat starší objekt, společnost Hörmann nabízí pro každou část domu ty správné funkční dveře. Ať jsou to bezpečnostní dveře pro vstup do sklepa nebo do garáže, dveře proti šíření požáru, například pro kotelnu, či multifunkční dveře pro domácí dílnu – naše kvalitní ocelové dveře se postarají o to, abyste se ve svém domě cítili dobře a maximálně bezpečně. Objevte všechny přednosti a funkce ocelových dveří Hörmann a využijte možnosti vybrat si podle svých představ a potřeb.

Všechny motivy najdete v katalogu
Bezpečnostní dveře KSI Thermo 46

Vysoká bezpečnost a nejlepší tepelná izolace

Bezpečnostní dveře KSI Thermo se vyznačují mnoha přednostmi: Díky dveřnímu křídlu s přerušeným tepelným mostem nabízejí nejlepší tepelnou izolaci a kromě toho jsou vybaveny bezpečnostní technologií RC 2 bránící vloupání.

Venkovní dveře pro sklepy, vytápěné vedlejší budovy a garáže s přístupem do domu.

Bezpečnostní dveře KSI 40

Osvědčená klasika pro větší bezpečnost

Vstupy do sklepa, vedlejších budov nebo garáží bývají ještě často během starých dveří, které lze otevřít z několika sekund násilím. Myslete na to: Jsou-li otevřené dveře do sklepa, je přístupný celý dům! Proto vám pro tyto části domu doporučujeme bezpečnostní dveře KSI standardně opatřené bezpečnostní výbavou.

Venkovní dveře pro sklepy, nevytápěné vedlejší budovy a volně stojící garáže.

Multifunkční dveře MZ Thermo46 / MZ Thermo65

Venkovní dveře s přerušeným tepelným mostem s nejlepšími hodnotami tepelné izolace

Masivní multifunkční dveře nabízejí nejen mimořádnou kvalitu. Díky přerušenému tepelnému mostu poskytují až o 49 % lepší tepelnou izolaci než běžné multifunkční dveře. Dostanete je volitelně s prosklením nebo bez prosklení a vybírat můžete z mnoha barevných variant a povrchových dekorů.

Venkovní dveře pro sklepy, vytápěné vedlejší budovy, garáže s přístupem do domu a domácí dílny.

Multifunkční dveře MZ

Stabilní a cenově výhodné vnitřní a venkovní dveře

Tyto multifunkční dveře s dlouhou životností, které jsou osvědčeným výrobkem již více než čtyři desetiletí, jsou stabilní a odolné proti povětrnostním vlivům, a proto se optimálně hodí pro vnitřní i venkovní použití. Dveře MZ dostanete jako jednokřídlé nebo dvoukřídlé a na přání také s prosklením.

Vnitřní a venkovní dveře pro nevytápěné vedlejší budovy, přístřešky na zařízení a skladovací prostory.

Protipožární dveře H8-5

Nejprodávanější dveře pro kotelny v Evropě

Protipožární dveře H8-5 nabízejí již desítky let maximální bezpečnost pro kotelny a místnosti s olejovými nádržemi. Tyto dveře jsou vynikajícím příkladem dlouholetých zkušeností společnosti Hörmann v segmentu protipožární ochrany, ze kterých máte užitek i vy.

Vnitřní dveře pro kotelny a místnosti s olejovými nádržemi.

Multifunkční dveře H3D

Funkční dveře z garáže do domu

Zákon předepisuje v garáži pro přechod do domu protipožární dveře kvůli nebezpečí požáru. Multifunkční dveře H3D jsou pro tuto citlivou oblast nejlepší volbou. Na přání také dodatečně utěsňují před možnými zplodinami, tlumí hluk při startování a pomocí bezpečnostní sady WK 2 navíc chrání vaši rodinu před nevítanými hosty.

Vnitřní dveře pro přechod z garáže do domu.

Vnitřní dveře ZK

Stálé a cenově výhodné dveře

Dveře ZK se již mnoho let osvědčují jako masivní dveře pro vnitřní prostory od sklepa až po půdu. Dveře ZK se nedeformují, a díky svému kvalitnímu povrchu jsou stálé a odolné vůči skvrnám: snadno se tedy čistí. To vše představuje bezpečnou kvalitu za nízkou cenu.

Vnitřní dveře pro sklepní místnosti, dětské pokoje a schodiště k nevybudovanému podkroví.

Poptávka dveří

Vyplňte nám prosím formulář, obratem se vám ozveme.